Úvod Služby

Služby

Nabízíme projekční služby pod jednou střechou. V naší kanceláři budou vypracovány projektové dokumentace našimi kvalifikovanými pracovníky přesně podle vašich požadavků a to ve 3D modelu a / nebo ve 2D dokumentech. Provádíme všechny fáze plánování od Basic Engineeringu až po As-built State. Zpracování projektu řídí zkušený inženýr, který dohlíží na kvalitní zpracování všech částí zadané práce. Zajišťujeme také import projektových dat od dalších dodavatelů do 3D modelu pro testování, kontrolu kolizí či předvádění vizualizací. Tato data slouží jako nástroj pro průběžnou kontrolu stavu projektu. V případě zájmu poskytujeme data v podobě prezentací a filmů pro koncové klienty. Náklady zůstávají vždy transparentní a předvídatelné. Tím ušetříte za osobní výdaje a můžete se zaměřit na podstatné problémy týkající se Vašich projektů.

Skutečné stavy

Nabízíme ZAJIŠTĚNÍ STÁVAJÍCÍCH STAVŮ prostřednictvím vlastního laserového skenování, fotogrammetrie z dronů i geodetického zaměření včetně REGISTRACE A ZPRACOVÁNÍ MRAČEN BODŮ. Následné PORADENSTVÍ A KONZULTAČNÍ ČINNOST v oblasti využití laserových dat v SW prostředí a projekční činnosti od Basic až po Detail Engineering a řešení KONCEPČNÍHO ULOŽENÍ získaných DAT.

Vedení, koordinace a zpracování projektů

V rámci projekčních a inženýrských služeb zajišťujeme řešení šité na míru dle potřeb našich zákazníků. Soustřeďujeme se na vyhodnocování současného provozu z hlediska funkčnosti a ekonomiky provozu a na návrh nových technologických celků či jejich částí. Navrhujeme optimalizaci a modernizaci současných provozů, nabízíme technologické postupy a logistická řešení.

Projektování technologických celků

Poskytujeme tvorbu nových projektových celků a jejich částí na základě vlastních dlouholetých zkušeností a podkladů dodaných klientem. Běžnou praxí je spolupráce a výměna dat mezi naší firmou a ostatními subdodavateli.

Služby na míru

Nabízíme efektivní NÁVRHY NADSTAVEB ke standardním produktům AVEVA a Autodesk dle konkrétních potřeb zákazníka.

Výhody spolupráce s námi

  • Tým našeho ateliéru je stabilní – Vážíme si svých kvalitních zaměstnanců, které si umíme udržet. Naši klienti tak mají jistotu, že mohou dlouhodobě spolupracovat se stejnými lidmi a nemusejí stále zasvěcovat do problému někoho nového.

  • Máme zkušenosti a důvěru klientů – Již více jak 15 let se pohybujeme ve špičce svého oboru a stejně jako společnost Valbek, největší projekční organizace na území České republiky, máme za sebou mnoho úspěšných zakázek. Řada našich bývalých klientů se na nás opětovně obrací s požadavky na komplexní projekční služby, které můžeme díky spojení s Valbekem uspokojit velmi širokým portfoliem kvalitních služeb.

  • Jsme inovativní – Neustále se vzděláváme a vzájemně školíme v novinkách v oblasti naší činnosti a to jak českého tak zahraničního trhu.

Máte zájem o více informací?

Kontaktujte nás

Top