Úvod Kariéra

Kariéra

Jsme specializovaný ateliér, který se projektování technologických celků věnuje již od roku 2004. Spojením s firmou Valbek jsme se stali součástí velkého korporátu a rozšířili tak portfolio poskytovaných služeb. Našim zaměstnancům nabízíme moderní pracovní prostředí na vysoké úrovni, průběžné zaškolování ve špičkovém SW, odborný profesní i osobní růst, finanční benefity. V naší společnosti dbáme na profesionalitu a vysokou kvalitu odvedené práce. Pokud jste na tom podobně, neváhejte se ucházet o pracovní místo!

Hledáme mezi sebe kolegy s chutí se profesně i osobně rozvíjet. Kvalitní práci a nasazení odměňujeme motivujícím finančním ohodnocením a zaměstnaneckými benefity, mezi které patří 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, stravenky, 1-2x do roka zážitkový teambuilding, vánoční párty jako poděkování za celoroční práci. Další výčet benefitů naleznete na https://www.valbek.cz/cs/kariera/.

Do našeho týmu právě hledáme

Senior samostatný projektant

Pro náš tým hledáme samostatného technologického projektanta/ samostatnou technologickou pojektantku, který/á se bude starat o plynulé zpracování našich zakázek. Tuto zodpovědnou práci jsme připraveni ocenit.

Junior samostatný projektant

Pro náš tým hledáme samostatného technologického projektanta/ samostatnou technologickou projektantku, který/á se bude starat o plynulé dílčí zpracování našich zakázek. Tuto zodpovědnou práci jsme připraveni ocenit.

Senior CAD Support

Pro náš tým hledáme Senior CAD Support, který/á se bude podílet na vývoji užívaných SW systémů, poradenství a zaškolování. Nedílnou součástí jeho/její práce budou praktické zkušenosti z oblasti projektování technologií zúročené do SW podpory projektů, programování a administrace. K jeho/její pracovní náplni bude patřit i aktivní akviziční činnost jak u nás, tak v zahraničí.

Junior CAD Support

Pro náš tým hledáme Junior CAD Support, který/á se bude podílet na vývoji a implementaci SW z oblasti projektování technologií.

Proč se stát členem našeho týmu

  • Pracujeme v nových moderních kancelářích, kde má každý své soukromí a klid na práci.
  • Své místo u nás najde nadšený cestovatel i člověk upřednostňující klidnou práci v kanceláři.
  • Jsme malý kolektiv a tak se všichni známe. Víme, kde koho „tlačí bota“ a v čem kdo potřebuje pomoc nebo povzbuzení od ostatních.

Fotogalerie

Top