Úvod Spolupráce

Spolupráce

ZČU Plzeň

 • „Pod našimi křídly“ – studenti plzeňské univerzity mají prostřednictvím naší firmy možnost seznámit se s reálným prostředím projekční kanceláře. Získají tak zkušenosti s licenčními programy, se kterými se na škole nemají možnost setkat nebo se s nimi jen okrajově seznámí. Naše firma jim kromě přátelského prostředí nabízí neocenitelné rady z oboru, postřehy z mnohaleté praxe starších zkušených kolegů a v neposlední řadě profesionální vedení v případě zájmu o zpracování závěrečných prací VŠ.
 • Na základě našich úzkých vztahů z firmou AVEVA se nám podařilo zajistit dostatečné množství licencí pro výuku v rámci odborných seminářů „projektování energetických zařízení“ pořádaných společně naší firmou a ZČU.
 • V zimním semestru 2019 se CAD. Serve s.r.o. aktivně podílí na vzdělávání studentů ZČU v Plzni z katedry KKE. V rámci přednášek a následných cvičení předmětu „Projektování energetických centrál“ jsou studenti zástupcem naší firmy seznámeni se základními principy práce s platformou AVEVA a jejími stěžejními produkty pro praktické využití v projekční činnosti.

VOŠ a SPŠE Plzeň

 • Firma CAD. Serve se v říjnu letošního roku zúčastnila prezentační akce ODV 2019 (Otevíráme Dveře Vzděláním) pořádané VOŠ a SPŠE Plzeň, kde se mohla mezi dalšími společnostmi západočeského kraje představit řadě zájemců o získání praxe v naší společnosti. Medailonek z této prezentace můžete shlédnout zde.

  Granty

  • V roce 2015 jsme se stali úspěšným žadatelem o grant z oblasti podpory a rozvoje malých a středních podniků Plzeňského kraje.

   Sponzoring

   • Těší nás, že jsme se mohli podílet na financování lití nového zvonu pro kostel Svatého Martina ve Chválenicích. Jak je takový zvon krásný z blízka si můžete prohlédnout níže.


   Fotogalerie

   Máte zájem o více informací?

   Kontaktujte nás

   Top