Úvod Služby

Služby

Nabízíme projekční služby pod jednou střechou. V naší kanceláři budou vypracovány projektové dokumentace našimi kvalifikovanými pracovníky přesně podle vašich požadavků a to ve 3D modelu a / nebo ve 2D dokumentech. Provádíme všechny fáze plánování od Basic Engineeringu až po As-built State. Zpracování projektu řídí zkušený inženýr, který dohlíží na kvalitní zpracování všech částí zadané práce. Zajišťujeme také import projektových dat od dalších dodavatelů do 3D modelu pro testování, kontrolu kolizí či předvádění vizualizací. Tato data slouží jako nástroj pro průběžnou kontrolu stavu projektu. V případě zájmu poskytujeme data v podobě prezentací a filmů pro koncové klienty. Náklady zůstávají vždy transparentní a předvídatelné. Tím ušetříte za osobní výdaje a můžete se zaměřit na podstatné problémy týkající se Vašich projektů.

Skutečné stavy

Zpracování dodané dokumentace stávajících stavů technologických celků a jejich částí s následným převodem do prostředí AVEVA Plant.

Nové stavy

Tvorba nových projektových celků a jejich částí na základě vlastních zkušeností a podkladů dodaných klientem.

Služby na míru

Komplexní řešení všech specifických požadavků zákazníka.

Výhody spolupráce s námi

  • Náš tým je stabilní – Vážíme si svých kvalitních zaměstnanců, které si umíme udržet. Naši klienti tak mají jistotu, že mohou dlouhodobě spolupracovat se stejnými lidmi a nemusejí stále zasvěcovat do problému někoho nového.

  • Máme zkušenosti a důvěru klientů – Již více jak 15 let se pohybujeme ve špičce oboru, máme za sebou mnoho úspěšných zakázek. Řada našich bývalých klientů se na nás opětovně obrací s dalšími projekty.

  • Jsme inovativní – Neustále se vzděláváme a vzájemně školíme v novinkách v oblasti naší činnosti a to jak českého tak zahraničního trhu.

Máte zájem o více informací?

Kontaktujte nás

Top