Úvod Kariéra

Kariéra

Jsme malá inženýrská kancelář, která na českém i zahraničním trhu působí od roku 2004. Našim zaměstnancům nabízíme moderní pracovní prostředí na vysoké úrovni, průběžné zaškolování ve špičkovém SW, odborný profesní i osobní růst, finanční benefity. V naší společnosti dbáme na profesionalitu a vysokou kvalitu odvedené práce. Jste na tom podobně?
Pak se neváhejte ucházet o pracovní místo!

Hledáme mezi sebe kolegy s chutí se profesně i osobně rozvíjet. Kvalitní práci a nasazení odměňujeme motivujícím finančním ohodnocením a zaměstnaneckými benefity, mezi které patří 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, stravenky a drobné občerstvení v místě pracoviště, 1-2x do roka zážitkový teambuilding, vánoční párty jako poděkování za celoroční práci. Další výčet benefitů naleznete na https://www.valbek.cz/cs/kariera/.

Do našeho týmu právě hledáme

Senior samostatný projektant

Pro náš tým hledáme samostatného technologického projektanta/ samostatnou technologickou pojektantku, který/á se bude starat o plynulé zpracování našich zakázek. Tuto zodpovědnou práci jsme připraveni ocenit.

Junior samostatný projektant

Pro náš tým hledáme samostatného technologického projektanta/ samostatnou technologickou projektantku, který/á se bude starat o plynulé dílčí zpracování našich zakázek. Tuto zodpovědnou práci jsme připraveni ocenit.

Senior Software Developer/ Senior CAD Consultant

Pro náš tým hledáme Senior Software Developera/ Senior CAD Consultanta, který/á se bude podílet na vývoji a implementaci SW, poradenství a zaškolování v rámci užívaných SW systémů a aktivně se věnovat akviziční činnosti jak u nás, tak v zahraničí.

Junior Software Developer/ Junior CAD Consultant

Pro náš tým hledáme Junior Software Developera/ Junior CAD Consultanta, který/á se bude podílet na vývoji a implementaci SW.

Proč se stát členem našeho týmu

  • Pracujeme v nových moderních kancelářích, kde má každý své soukromí a klid na práci.
  • Své místo u nás najde nadšený cestovatel i člověk upřednostňující klidnou práci v kanceláři.
  • Jsme malá firma a tak se všichni známe. Víme, kde koho „tlačí bota“ a v čem kdo potřebuje pomoc nebo povzbuzení od ostatních.

Fotogalerie

Top